SX Trade, s.r.o. logo


Niečo o násFirma SX Trade, s.r.o., poskytuje komplexný súbor činností, výsledkom ktorých sú riešenia a služby zamerané na absolútnu spokojnosť našich zákazníkov v čo najširšom rozsahu.


neváhajte a kontaktujte nás aj VY...
MY máme pre Vás riešenie !
Niečo o nás :

Naša spoločnosť - SX Trade s.r.o., vznikla v roku 2010 spojením dvoch fyzických subjektov - SX Trade - Marek Kuruc a účtovníctvo Eva Kokavcová. Základom tohto spojenia bolo zlúčiť produkty a služby z nie celkom rovnakých oblastí, s možnosťou širšieho zamerania sa na koncového zákazníka a jeho potreby.

Naším hlavným zameraním boli účtovníctvo a internetový predaj parfémov a doplnkovej výživy. Neskôr sme do "portfólia" našich služieb začlenili grafické a dizajnérske služby, ako aj dovoz a predaj kovových modelov.

Spoločným úsilím nás, našich partnerov a samozrejme Vás - zákazníkov a vašich potrieb, sme postupne doplnili (a stále dopĺňame) ďalšie a ďalšie produkty a služby. Za všetky by sme spomenuli najmä kuriérske a prepravné služby, riešenie stavieb na kľúč, a mnoho ďalších...

Ako môžete vidieť, sme stále sa rozvíjajúca firma, s veľkým výhľadom do budúcnosti - a to ponúknuť zákazníkovi čo najobsiahlejšie spektrum tovarov a služieb tak, aby náš slogan "máme pre Vás riešenie" bol zaručene pravdivý!